Ulefone Note 8 2/16Gb
Огляд Ulefone Note 8 2/16Gb
Ulefone Note 8
Телефон Ulefone Note 8 - це просте і надійне пристрій з привабливим дизайном і середніми технічними показниками. Модель відноситься до бюджетного сегменту і коштує зовсім недорого, тому придбати її зможуть люди з обмеженими фінансовими можливостями.
Дизайн
За зовнішнім виглядом модель Ulefone Note 8 нічим не відрізняється від іміджевих телефонів, тому з першого погляду складно віднести її до бюджетного сегменту. Легкий корпус, великий екран, довгаста форма - все це сприяє зручності у використанні і надає привабливості пристрою. Компактні розміри дозволяють носити девайс в звичайних кишенях.
Камери
Основна камера подвійна на 5 Мп і 2 Мп, здатна робити хороші фотографії при достатньому освітленні. Цього вистачить, щоб зробити яскраві знімки і порадувати себе новими фотками.
Акумулятор
Ємність батареї 2700 мА*г - стандартний показник для багатьох моделей. Таким чином, ціна відповідає якості.
Технічні характеристики
-
Зв'язок
Стандарти зв'язку: GSM, 3G, 4G (LTE) Кількість sim-карт: 2 SIM Формат SIM-карти: Micro-SIM Тип слота: SIM + Гібридний (SIM або Micro SD) Стандарти зв'язку: GSM 850/900/1800/1900
WCDMA 900/2100 -
Екран
Діагональ екрану: 5.5" Роздільна здатність дисплея: 960x442 Кількість кольорів: 16 мільйонів Щільність пікселів: 192 ppi Тип дисплею: IPS -
Процесор
Процесор: MediaTek MT6580 Кількість ядер: 4 Частота процесора: 1.3 ГГц Графічний процесор: Mali-400MP2 -
Пам'ять
Внутрішня пам'ять: 16 ГБ Оперативна пам'ять: 2 ГБ Слот для карти пам'яті: Є Підтримка карт пам'яті: microSD до 128 Гб -
Камера
Камера: 5 Мп + 2 Мп Діафрагма: f/2.8 Запис відео: HD (1280x720) Оптична стабілізація: Нет Фокусування: Автоматична Спалах основної камери: Є Фронтальна камера: 2 Мп Спалах фронтальної камери: Немає -
Операційна система
Операційна система: Android 10 -
Бездротові технології
Wi-fi: IEEE 802.11 a/b/g/n Технологія GPS: A-GPS, GPS Супутникова система: GPS, ГЛОНАСС Bluetooth: 4.2 NFC: Немає Безпровідна зарядка: Немає Інфрачервоний порт: Немає FM-тюнер: Немає Функція рації: Немає -
Інтерфейси
Інтерфейси і підключення: microUSB, Аудіо 3,5 -
Корпус
Матеріал корпуса: Пластик Стандарт захисту: Без захисту Технології: Сканер обличчя, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення Колір: Чорний -
Аккумулятор
Ємність акумулятора: 2700 mAh Швидка зарядка: Немає -
Габарити та комплектація
Розміри: 141.7 х 66.5 х 12 мм Вага, г: 153 г Комлектація: Смартфон
Чохол
Адаптер для SIM-карт
Акумуляторна батарея
Зарядний пристрій
Захисна плівка
Кабель для синхронізації
Інструкція
Гарантійний талонКраїна виробник: Китай
Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления.
Детальней, уточняйте у менеджеров перед заказом или следите за информацией на официальных сайтах производителей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulefone |
| Страна производитель | Китай |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Попеременный |
| Реплика | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Цвет | Черный |
| Мультимедиа | |
| Java-приложения | Да |
| Вспышка фронтальной камеры | Нет |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Диктофон | Да |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 5 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 2 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Фотокамера | Да |
| Звонки | |
| Автодозвон | Да |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 5.5 дюйм |
| Сенсорный экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Цветной экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 192 |
| Разрешение экрана | 960x442 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 153 г |
| Высота | 141.7 мм |
| Толщина | 12 мм |
| Ширина | 66.5 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-400 MP |
| Количество ядер | 4 |
| Максимальный размер карты памяти | до 128 Гб |
| Объем оперативной памяти | 2 MB |
| Объём встроенной памяти | 16 GB |
| Процессор | MediaTek MT6580 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 1300 МГц |
| Питание | |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Емкость аккумулятора | 2700 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Связь и коммуникации | |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| 4G | + |
| NFC | - |
| Беспроводная зарядка | - |
| Встроенная память, Гб | 16 |
| Диагональ экрана, дюймы | 5,5 |
| Кол-во SIM | 2 |
| Кол-во ядер процессора | 4 ядра |
| Лицевая камера, МП | 5 |
| Оперативная память, Гб | 2 |
| Основная камера, МП | 8/5/2 |
| Платформа | MTK6737 / Mali-T720 |
| Частота процессора, ГГц | 2 |
| Защита | - |
- Цена: 3 950 ₴









