Огляд OPPO A31
Огляд OPPO A31 4/64Gb Black

Персональний кінотеатр в кишені
Великий 6.5-дюймовий екран укладений в тонкі рамки, щоб візуально збільшити зображення, зробить його живим і реальним. Нано-крапля під фронтальну камеру стала на 31.4 % менше, ніж в попередніх моделях. Завдяки такому рішенню зросла площа екрану, яка тепер займає цілих 89 % площі корпусу, щоб ви могли дивитися улюблені серіали, грати в будь-які ігри і спілкуватися з комфортом і задоволенням. Мінімізація впливу шкідливого синього світла захищає ваші очі від перевтоми.

Чудові фотографії при будь-яких умовах
Камера OPPO A31 складається з трьох модулів: основної камери 12 Мп, камери для макрозйомки 2Мп і камери глибини 2 Мп. Ви зможете фотографувати будь-які об'єкти при самих різних знімальних умовах і завжди отримувати чудовий результат. Спеціальний ефект «Портретне боке», реалізований на апаратному рівні, допоможе отримати чудовий портретний знімок з розмитим фоном. Макрооб'єктив фокусує увагу на непомітній неозброєному погляду красі.


Три повноцінних слоти для вдосконалення досвіду спілкування
Наявність трьох слотів передбачає можливість використання карт різних операторів зв'язку та картки пам'яті до 256 Гб. Ви зможете спілкуватися без обмежень і зберігати в смартфоні величезну колекцію фото і музики, і не думати про брак місця.
Тонкий дизайн
Витончений і ергономічний корпус OPPO A31 комфортно лягає в руку, забезпечуючи приємні враження від користування. Смартфон представлений в трьох насичених кольорах, щоб ви могли вибрати для себе найкращий варіант.


Цілий день роботи
Великий акумулятор ємністю 4230 мАг забезпечує багато годин спілкування, ігор і прослуховування музики. Ви зможете користуватися смартфоном цілий день, і не піклуватися про заряд.
Потужний процесор
Сучасний восьмиядерний процесор з частотою до 2.3 ГГц підтримує плавну роботу всіх додатків і програм. OPPO A31 стабільно працює в багатозадачному режимі, підтримує більшість сучасних ігор, відтворює якісне відео і дозволяє спілкуватися онлайн без обмежень.

Селфі з ефектом «Бьюті»
Селфі-камера 8 Мп з функцією бьютіфікаціі створює справжні фотошедеври. Камера автоматично визначає ваш вік і стать, щоб підібрати індивідуальні фільтри і обробити фотографію максимально відповідним чином. На всіх селф-зображеннях ви будете виглядати чудово.


Унікальний режим Dazzle
Камера OPPO A31 передає яскраві і природні кольори на всіх ваших фотографіях. Завдяки унікальному алгоритму збереження кольору Dazzle зображення на ваших фото радують око насиченими тонами і яскравими фарбами.
Технічні характеристики
-
Зв'язок
Стандарти зв'язку: GSM, 3G, 4G (LTE) Кількість sim-карт: 2 SIM Формат SIM-карти: Nano-SIM Тип слота: SIM + SIM + MicroSD -
Екран
Діагональ екрану: 6.5" Роздільна здатність дисплея: 1600x720 Кількість кольорів: 16 мільйонів Щільність пікселів: 270 ppi Тип дисплею: IPS Захисне скло: Corning Gorilla Glass 3 Додатково: Сенсорний екран: мультитач, ємнісний екран
Співвідношення екрану: 89%
Контраст: 1500: 1
Тип: In-Cell
Яскравість: Типовий 480nit -
Процесор
Процесор: Mediatek MT6765V/CB Helio P35 Кількість ядер: 8 Частота процесора: 4 x 2.3 ГГц + 4 x 1.8 ГГц Графічний процесор: PowerVR GE8320 -
Пам'ять
Внутрішня пам'ять: 64 ГБ Оперативна пам'ять: 4 ГБ Слот для карти пам'яті: Є Підтримка карт пам'яті: MicroSD до 256 Гб -
Камера
Камера: 12 Мп + 2 Мп + 2 Мп Діафрагма: f/1.8 + f/2.4 + f/2.4 Запис відео: Full HD (1920x1080) Оптична стабілізація: Нет Фокусування: Фазова (PDAF) Спалах основної камери: Є Фронтальна камера: 8 Мп
f/2.0Спалах фронтальної камери: Немає -
Операційна система
Операційна система: Android 9.0 (P) -
Бездротові технології
Wi-fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac Технологія GPS: A-GPS, GPS Супутникова система: GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo Bluetooth: 5.0 NFC: Немає Безпровідна зарядка: Немає Інфрачервоний порт: Немає FM-тюнер: Є Функція рації: Немає -
Інтерфейси
Інтерфейси і підключення: microUSB, Аудіо 3,5 -
Корпус
Матеріал корпуса: Пластик Стандарт захисту: Без захисту Технології: Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення Колір: Чорний -
Аккумулятор
Ємність акумулятора: 4230 mAh Швидка зарядка: Немає Час роботи в режимі розмови: до 45 годин -
Габарити та комплектація
Розміри: 163.9 x 75.5 x 8.3 мм Вага, г: 180 г Комлектація: Телефон
Зарядний пристрій
Захисна плівка
Чохол
Скріпка
Інструкція
Гарантійний талонКраїна виробник: Китай Країна реєстрації бренду: Китай
| Комплектация : | |
| 1 | Смартфон |
| 1 | Зарядное устройство |
| 1 | Кабель для передачи данных |
| 1 | Батарея |
| 1 | Инструкция |
| 1 | Наушники (Уточняйте, большая часть производителей отказались от поставки гарнитур в комплекте с телефоном ) |
| 1 | Коробка |
| Возможно: | ПОДАРОК/Доп. комплектация (защитная пленка, защитное стекло, чехол, автомобильная зарядка, др. аксессуары) |
| Дополнительно: | |
| Гарантия |
12 месяцев |
| Оплата | ПРИ ПОЛУЧЕНИИ (Нова почта) / ПРЕДОПЛАТА |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Реплика | Нет |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Совместимость с | OPPO |
| Материал | Стекло |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 163.6 мм |
| Ширина | 75.4 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 6.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 270 |
| Тип экрана | IPS |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Сенсорный экран | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Нет |
| Цветной экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Дополнительный экран | Отсутствует |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Видеопроцессор | Adreno 610 |
| Максимальный размер карты памяти | до 256 Гб |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Диктофон | Да |
| FM-радио | Да |
| Максимальная частота кадров видео | 100 кадров/с |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Java-приложения | Да |
| Игры | Да |
| Вспышка фронтальной камеры | Нет |
| Стереодинамики | Да |
| Питание | |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Звонки | |
| Автодозвон | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Громкая связь | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Режим полета | Да |
| Связь и коммуникации | |
| Система A-GPS | Да |
| Модем | Да |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Поддержка DLNA | Нет |
| VoIP-клиент | Нет |
| Push-To-Talk | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Поиск по телефонной книге | Да |
| Обмен между SIM-картой и внутренней памятью | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 195 |
| Время работы в режиме ожидания | 450 |
| Время работы в режиме разговора | 1960 |
| Вспышка | Есть |
| Емкость аккумулятора | 5000 |
| Количество мегапикселей камеры | 12 |
| Количество мегапикселей камеры на лицевой панели | 8 |
| Количество цветов экрана | 16 |
| Максимальное разрешение видео | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Объем оперативной памяти | 3072 |
| Объем телефонной книги | 1000000 |
| Объём встроенной памяти | 64 |
| Толщина | 9.1 |
| Частота процессора | 2000 |
- Цена: 4 650 ₴










