-3%ULEFONE Armor 27T Pro Plus 5G 12/256GB Black ТЕПЛОВІЗОР Гарантія 1 Рік (*CPA -3% Знижка)_L
- В наявності
- Код: U8196
20 000 ₴
19 379 ₴
- +380 (66) 302-00-08
ULEFONE Armor 27T Pro Plus ТЕПЛОВІЗОР

ULEFONE Armor 27T Pro Plus це новий захищений смартфон, який стане вашим надійним супутником як під час роботи, так і в подорожах. Його головною особливістю є покращена вбудована теплова мікрокамера FLIR Lepton 3.5, яка здатна виявляти інфрачервоне випромінювання від об'єктів з температурою вище від абсолютного нуля (-273°C), недоступного для нашого зору. Камера перетворює ці сигнали на зображення, які можна легко інтерпретувати. Крім того, система оснащена передовими технологіями обробки зображень FLIR - MSX та VividiR, що забезпечують максимально чіткі та деталізовані теплові зображення.

Великий 6.78-дюймовий екран смартфона ULEFONE Armor 27T Pro Plus забезпечує захоплюючий перегляд мультимедіа. Роздільна здатність 1080x2460 пікселів дозволяє насолоджуватися відмінною чіткістю та деталізацією з реалістичними кольорами. Завдяки надвисокій частоті оновлення 120 Гц, кожен рух на екрані плавний, що особливо помітно під час ігор або перегляду улюблених передач. Яскравість дисплея досягає 680 нит, що забезпечує комфортне використання навіть під яскравим сонячним світлом.


Процесор Dimensity 6300 з підтримкою 5G забезпечує відмінне поєднання продуктивності та енергоефективності. Ви не зіткнетеся з проблемами продуктивності під час виконання будь-яких завдань, оскільки цей процесор справляється з ними на високому рівні. Смартфон оснащений 12 ГБ оперативної пам'яті та 256 ГБ вбудованої пам'яті, що вже дуже переконливо. Крім того, підтримка карт пам'яті об'ємом до 2 ТБ дозволяє розширити сховище до необхідних обсягів зберігання всіх даних і медіафайлів.


Основна камера в захищеному смартфоні ULEFONE Armor 27T Pro Plus має роздільну здатність 50 МП – це модуль Samsung S5KGN1, який часто зустрічається у нових смартфонах ULEFONE. Він зарекомендував себе лише з кращого боку, особливо слід зазначити його різкість та деталізацію на найвищому рівні. Знімає відео смартфон у 2К роздільній здатності, 30 кадрів на секунду. До цього модуля ніяких претензій не може бути – він практично ідеальний.
Інтегрована камера нічного бачення OMNIVISION OV64B у смартфоні ULEFONE Armor 27T Pro Plus є провідною в галузі, з високою роздільною здатністю 64 МП. Завдяки одному впливу на затвор ви отримуєте чіткі та деталізовані знімки навіть у нічний час. Смартфон використовує покращений алгоритм Ulefone NightElf Ultra 3.0, що значно зменшує кількість шумів та підвищує якість зображення. Це дозволяє робити чіткі та деталізовані фото та відео навіть у складних умовах низького освітлення, що робить Armor 27T Pro Plus чудовим вибором для нічної зйомки.


Фронтальна камера на 32 МП завершує цей потужний набір функцій, роблячи його ідеальним для будь-яких знімальних потреб.

ULEFONE Armor 27T Pro Plus покращений тепловізор від компанії FLIR Lepton 3.5, здатним розрізняти температури в діапазоні від -10 до 450°C. Це дозволяє використовувати тепловізор не тільки для домашніх завдань, але і для професійних цілей, таких як будівельні або інженерні роботи. Сенсор тепловізора має роздільну здатність 160х120 пікселів, що достатньо для базової діагностики. У смартфоні вже встановлено спеціальний додаток для роботи з тепловізором, який відрізняється простим і зрозумілим інтерфейсом, особливо для тих, хто вже мав справу з подібними пристроями. Крім того, можна записувати відео та робити фотографії в тепловізійному режимі, що надає зручності в роботі.


З акумулятором ємністю 10600 мАг смартфон ULEFONE Armor 27T Pro Plus дозволяє безперервно грати в ігри та дивитися потокове відео без необхідності частої зарядки. Це ідеальний вибір для подорожей природою, де доступ до електрики обмежений. Твердотільна батарея забезпечує більш високу безпеку, більшу щільність енергії та триваліший термін служби порівняно з традиційними літій-іонними батареями. Вона чудово функціонує навіть у екстремально холодних умовах, витримуючи морози до -30°C. Швидке заряджання потужністю 33 Вт дозволяє повністю зарядити пристрій у короткий час.


Підтримка бездротової зарядки потужністю 30 Вт.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА
Операційна система — Android 15
КОРПУС
Матеріал корпусу — Метал, Авіаційний алюміній, Пластик, Полікарбонат, Гума підвищеної міцності та зносостійкості, Скло
Стандарт захисту — IP68, IP69K, MIL-STD-810H
Захист корпусу — Водозахист, Вологозахист, Пилозахищений, Ударостійкий
ЗВ'ЯЗОК
Стандарти зв'язку — GSM, 3G, 4G (LTE), 5G
Кількість SIM-карт — 2 SIM
Формат SIM-карти — Nano-SIM
Тип слота SIM-карт — SIM + SIM + MicroSD
ЕКРАН
Діагональ екрану — 6.78"
Тип екрану — IPS
Роздільна здатність екрана — 2460x1080 пікс.FullHD+
Частота оновлення екрану — 120 Гц
Щільність пікселів — 396 ppi
Захист екрану — Corning Gorilla Glass Victus
Яскравість екрану — 680 ніт
ПРОЦЕСОР
Процесор — MediaTek Dimensity 6300
Кількість ядер — 8
Частота процесора — 2x 2.4 ГГц Cortex-A76 + 6x 2.0 ГГц Cortex-A55
Графічний процесор — Mali-G57 MC2
ПАМ'ЯТЬ
Оперативна пам'ять — 12 ГБ (+ 12 ГБ віртуальної пам'яті)
Внутрішня пам'ять — 256 ГБ
Слот для картки пам'яті — microSD до 2 ТБ
КАМЕРА
Камера — 50 МП + 64 МП + 0.048 МП ТЕПЛОВІЗОР
- 50 МП (Основний об'єктив): 7-елементна лінза, Сенсор: Samsung S5KGN1, Датчик: ISOCELL (1/1.31"), Діафрагма: ƒ/ 1.95, Кут огляду: 85 °
- 64 МП (Камера нічного бачення): Два світлодіоди інфрачервоного світіння, Алгоритм NightElf Ultra 3.0, Сенсор: OmniVision OV64B, Діафрагма: 1.79, Кут огляду: 79.4 °
- ТЕПЛОВІЗОР: Марка сенсора: FLIR Leption 3.5, Роздільна здатність сенсора: 160х120 пікс, Роздільна здатність фото/відео: 1080x1440 пікс, Розмір пікселя: 17 мкм, Технологія MSX і VividIR, Температурний діапазон: від -10°C до 450°C
- Світлодіодний LED спалах
- Відео: 4K: 30 к/с, Full HD (1080p): 30 к/с
- Автофокус, Серійна зйомка, Географічні позначки, Розпізнавання облич, Налаштування балансу білого, Налаштування ISO, Компенсація експозиції, Режим сцени, Панорама
Фронтальна камера — 32 МП
- 5-елементна лінза, Сенсор: Samsung S5KGD1, Датчик: ISOCELL (1/2.8"), Діафрагма: ƒ/ 2.8, Кут огляду: 80.4 °
БЕЗДРОТОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
Wi-Fi — 6 (802.11ax)
Технологія GPS — A-GPS, GPS
Супутникова система — GPS, ГЛОНАСС, Galileo, BDS
Bluetooth — 5.2
NFC — Є
VoLTE — Є
ІЧ-порт — Є
Додаткова кнопка, що настроюється PTT — Є
- uSmart Connector 2.0
АУДІО
Потужність динаміка — 1,5 Вт
Модель динаміка — SC 1216
Box Smart PA — AW88394
ІНТЕРФЕЙСИ
Аудіо вихід (3.5 мм) — Є
Роз'єм для синхронізації — Type-C
ЗАХИЩЕННІСТЬ
IP (ступінь захисту від проникнення) — IP68 / IP69K / Військовий сертифікат MIL-STD-810H
Захист від пилу — Пил не може потрапити у пристрій. Повний захист від контакту.
Захист від води — Витримує занурення на глибину до 1,5 м більше 30 хвилин, пристрій при цьому зберігає працездатність і може працювати в зануреному режимі.
Захист від удару/падіння — Корпус і електроніка захищені від падінь і ударів, з висоти до 1,5 м.
Скло — Гартоване удароміцне, стійке до подряпин, ударів та інших механічних впливів.
Температура — від -20 ° C до + 60 ° C (-51 ° C до +75 ° C) Випробування проводиться, коли виріб знаходиться в неробочому стані. Втрат даних не виявлено.
ТЕХНОЛОГІЇ
Акселерометр, Відбиток пальця, Датчик наближення, Датчик освітлення, Face ID, Сканер відбитків пальців
АКУМУЛЯТОР
Місткість акумулятора — 10600 mАh
Потужність зарядки — 33 Вт
Бездротова зарядка — Є (30 Вт)
Бездротова реверсивна зарядка — Є
ГАБАРИТИ
Розміри — 182.8 x 86.8 x 18.5 мм
Вага — 441 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Смартфон, Кабель USB, Блок живлення 33 Вт, Перехідник Type-C на USB, Ремінець, Скріпка для лотка сим карти, Інструкція

Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Детальніше, уточнюйте у менеджерів перед замовленням або стежте за інформацією на офіційних сайтах виробників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Гума, Полікарбонат, Пластик, Метал |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM, 4G (LTE), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Java-додатки | Так |
| Ігри | Так |
| Голосові функції | Голосова пошта, Голосовий набір, Голосове управління |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Органайзер | Підтримка MS Office, Калькулятор, Календар, Будильник, Годинник, Планувальник завдань |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Стереодинаміки | Ні |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Так |
| VoIP-клієнт | Так |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, USB Type-C, Bluetooth |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Відправка SMS декільком адресатам, Шаблони повідомлень |
| Доступ в інтернет | GPRS, HSCSD, LTE, EDGE, 5G |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, EMS, MMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, GPS, Galileo |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10600 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Пилозахисний корпус, Швидка зарядка, Power Bank, Touch ID, Сканер особи, Акселлерометр, Датчик освітленості, Датчик наближення, Ударостійкий корпус, Датчик Холла, Ліхтарик |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 396 |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 441 г |
| Висота | 182.8 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Ширина | 86.8 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 MB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC | + |
- Ціна: 19 379 ₴






