Blackview FORT 5











ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА
Операційна система — Android 16.0 (DokeOS 5.0)
КОРПУС
Стандарт захисту — IP68 / IP69K / MIL-STD-810
Захист корпусу — Водозахист, Вологозахист, Пилозахищений, Ударостійкий
Матеріал корпусу — Метал, Авіаційний алюміній, Пластик, Полікарбонат, Гума підвищеної міцності та зносостійкості, Скло
ЗВ'ЯЗОК
Кількість SIM-карт — 2 SIM
Формат SIM-карти — Nano-SIM
Тип слота SIM-карти — SIM + Гібридний (SIM або MicroSD)
Стандарти зв'язку — GSM, 3G, 4G (LTE)
ЕКРАН
Діагональ екрану — 6.78"
Тип екрану — IPS
Роздільна здатність екрана — 2460х1080 пікс
Частота оновлення екрану — 120 Гц
Щільність пікселів — 396 ppi
Захисне скло — Panda Glass
- Яскравість: 700 нит
ПРОЦЕСОР
Процесор — MediaTek Helio G100
Кількість ядер — 8
Частота процесора — 2x 2.2 ГГц ARM Cortex-A76, 6x 2.0 ГГц ARM Cortex-A55
Графічний процесор — ARM Mali-G57
ПАМ'ЯТЬ
Внутрішня пам'ять — 256 ГБ
Оперативна пам'ять — 12 ГБ (+ 12 ГБ віртуальної пам'яті)
Слот для картки пам'яті — Є, microSD 2 ТБ
КАМЕРА
Камера — 108 МП + 13 МП
- 108 МП (Основна), Сенсор: Samsung ISOCELL HM6, Датчик: ISOCELL (1/1.67"), Діафрагма ƒ/ 2.2
- 13 МП (Камера Нічного Бачення), Два ІЧ-датчика, Діафрагма ƒ/ 2.2
- LED-спалах
- Запис відео: FullHD: 30 кадр/сек
- Автофокус, Серійна зйомка, Географічні позначки, Розпізнавання облич, Налаштування балансу білого, Налаштування ISO, Компенсація експозиції, Режим сцени, Режим під водою
Фронтальна камера — 50 МП
- Сенсор: Samsung S5KJN1, Датчик: ISOCELL (1/2.76"), Діафрагма ƒ/ 2.4
ЗВУК
- 2-ватний динамік K BOX
БЕЗДРОТОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
Wi-Fi — 5 (802.11ac)
Технологія GPS — A-GPS, GPS
Супутникова система — GPS, ГЛОНАСС, Galileo, Beidou
Bluetooth — 5.2
VoLTE — Є
NFC — Є
ІНТЕРФЕЙСИ
Аудіо вихід (3.5 мм) — Немає
Роз'єм для синхронізації — USB Type-C 2.0
ЗАХИЩЕННІСТЬ
IP (ступінь захисту від проникнення) — IP68 / IP69K / Військовий сертифікат MIL-STD-810
Захист від пилу — Пил не може потрапити у пристрій. Повний захист від контакту.
Захист від води — Витримує занурення на глибину до 2 м більше 30 хвилин, пристрій при цьому зберігає працездатність і може працювати в зануреному режимі.
Захист від удару/падіння — Корпус і електроніка захищені від падінь і ударів, з висоти до 2 м.
Скло — Гартоване удароміцне, стійке до подряпин, ударів та інших механічних впливів.
Температура — від -35°C до +60°C
ТЕХНОЛОГІЇ
Акселерометр, Датчик освітлення, Датчик наближення, Компас, Гіроскоп, Боковий датчик відбитків пальців
- Кнопка, що настроюється
АКУМУЛЯТОР
Місткість акумулятора — 5000 мАг
Швидка зарядка — Є
Особливості швидкої зарядки — 33 Вт
Реверсивна зарядка — 5 Вт
Бездротова зарядка — 15 Вт
ГАБАРИТИ
Розміри — 178.4 x 83 x 10.7 мм
Вага — 248 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Смартфон, Кабель USB Type-C, Блок заряджання, Інструмент для вилучення SIM-карти, Посібник
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Докладніше, уточнюйте у менеджерів перед замовленням або стежте за інформацією на офіційних сайтах виробників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.1 |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат, Метал, Алюміній |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 2G (GSM), GPRS, 4G (LTE), CDMA, 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 2G, 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA), 3G (UMTS), 3G , 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Ігри | Так |
| Запис відео | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB Type-C, Інфрачервоний порт (IRDA), NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Додаткові функції SMS | Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам, Введення тексту зі словником |
| Доступ в інтернет | WAP, LTE, EDGE, GPRS |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail, EMS, MMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, Beidou, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Компас, Акселлерометр, Датчик наближення, Пилозахисний корпус, Швидка зарядка, Сканер відбитку пальця, Ліхтарик, Ударостійкий корпус |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Обсяг телефонної книги | 1000 номер. |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 396 |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 248 г |
| Висота | 178.4 мм |
| Товщина | 10.7 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 MB |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2200 МГц |
- Ціна: 12 500 ₴









