-3%BLACKVIEW Xplore 2 Satellite 5G 12/256GB Black Night Vision + ЛІХТАР Гарантія 1 Рік (*CPA -3% Знижка)_L
- В наявності
- Код: B3360
22 350 ₴
21 729 ₴
- +380 (66) 302-00-08
BLACKVIEW Xplore 2 Satellite

Супутниковий зв’язок GEO: зв’язок навіть без покриття
Blackview Xplore 2 Satellite підтримує двосторонній GEO satellite voice & text, тобто може як надсилати, так і приймати голосові повідомлення, SMS та координати через супутник із використанням платформи Skylo. Це критично важливо для рятувальників, туристів, військових консультантів, геологів, маркшейдерів, моряків, мисливців і всіх, хто працює у «білих плямах» мобільного покриття, де звичайний смартфон перетворюється на просто камеру. При цьому апарат зберігає повноцінну підтримку Dual 5G VoLTE, Wi‑Fi 6E та eSIM, тому у місті чи селі він працює як звичайний флагман із максимально швидким мобільним інтернетом.

Кришталево чисті деталі, безмежний огляд
6,73-дюймовий LTPO AMOLED-дисплей 3.2K із частотою оновлення 120 Гц забезпечує кристально чітке зображення, насичені кольори та идеальний контраст. Пікова яскравість 2600 нит дозволяє комфортно користуватися смартфоном навіть під прямими лучами сонця. Технологія LTPO автоматично регулює герцовку від 1 до 120 Гц, знижуючи споживання енергії, а сертифікація TÜV SÜD Low Blue Light піклується про зір під час тривалого перегляду контенту. Екран реагує навіть під дощем завдяки AI Touch - ідеальний для польових робіт.

Неймовірна камера
Основна камера 50 МП Samsung® AI зі стабілізацією OIS+EIS дозволяє знімати відео у форматі 4K HDR10+ 60 fps із кінематографічною глибиною та деталізацією. Додаткова 20-мегапіксельна камера нічного бачення з інфрачервоним підсвічуванням допоможе побачити навіть у темряві — зйомка без ліхтаря, спостереження за периметром або фіксація об'єктів вночі. Фронтальна камера 32 МП Sony IMX615 гарантує чіткі портрети та стабільні відеодзвінки.


Все, що потрібно
У серці пристрою — 8-ядерний MediaTek Dimensity 8300 5G, створений за 4-нм техпроцесом. Це гарантує флагманську швидкість у багатозадачності, стабільний FPS в іграх та миттєву обробку фото та відео. Смартфон оснащений до 48 ГБ LPDDR5X RAM (16 ГБ + 32 ГБ динамічного розширення) та накопичувачем UFS 4.0 до 3 ТБ, що забезпечує надзвичайну швидкодію. Підтримка 5G, Wi-Fi 6E та функція eSLM дозволяють зберігати стабільне з'єднання та заощаджувати до 90 % на роумінгу.

Пориньте у звук, запаліть свої відчуття
Динамік Smart-K Box на XPLORE 2 дозволяє відчути ритм, відчути силу, і пориньте у світ, де кожен біт і мелодія оживають з неперевершеною чіткістю та інтенсивністю.

Влада енергії, йдіть далі, підкорюйте все
Величезна батарея 20 000 мА·год — це абсолютний рекорд серед захищених смартфонів. До 75 днів у режимі очікування або 13 годин безперервної проєкції! Підтримка 120 Вт швидкої зарядки дозволяє відновити енергію за лічені хвилини, а реверсивна 10 Вт зарядка дає змогу підживити інші гаджети. Інтелектуальні алгоритми керують температурою та струмом, подовжуючи термін служби батареї.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА
Операційна система — Android 15
КОРПУС
Матеріал корпусу — Метал, Авіаційний алюміній, Пластик, Полікарбонат, Гума підвищеної міцності та зносостійкості, Скло
Стандарт захисту — IP68, IP69K, MIL-STD-810H
Захист корпусу — Водозахист, Вологозахист, Пилозахищений, Ударостійкий
ЗВ'ЯЗОК
Стандарти зв'язку — GSM, 3G, 4G (LTE), 5G
Кількість SIM-карт — 2 SIM
e-SIM — Є
Формат SIM-карти — Nano + e-SIM
Тип слота SIM-карт — SIM + Гібридний (SIM або MicroSD)
ЕКРАН
Діагональ екрану — 6.73"
Тип екрану — AMOLED
Роздільна здатність екрана — 3200х1440 пікс.FullHD+
Частота оновлення екрану — 120 Гц
Щільність пікселів — 521 ppi
Захист екрану — Corning Gorilla Glass 5
- Локальна пікова яскравість 2600 кд/м²
- ШИМ-регулювання яскравості 1920 Гц
- Сертифікація TÜV SÜD Low Blue Light
ПРОЦЕСОР
Процесор — MediaTek Dimensity 8300
Кількість ядер — 8
Частота процесора — 4х 3.35 ГГц Cortex-A715 + 4х 2.2 ГГц Cortex-A510
Графічний процесор — ARM Mali-G615 MC6
ПАМ'ЯТЬ
Оперативна пам'ять — 12 ГБ (+ 24 ГБ віртуальної пам'яті)
Внутрішня пам'ять — 256 ГБ
Слот для картки пам'яті — microSD до 3 ТБ
КАМЕРА
Камера — 50 МП + 20 МП
- 50 МП (Основний об'єктив): Сенсор: Samsung GN9, Датчик: ISOCELL (1/2″), Діафрагма: ƒ/ 1.95, 3x Zoom
- 20 МП (Камера нічного бачення): Два світлодіоди інфрачервоного світіння, Сенсор: Sony IMX350, Датчик (1/2.78"), Діафрагма ƒ/ 2.6
- Світлодіодний LED спалах
- Відео: Full HD (1080p): 60 к/с, 4K: 30 к/с
- Автофокус, Серійна зйомка, Географічні позначки, Розпізнавання облич, Налаштування балансу білого, Налаштування ISO, Компенсація експозиції, Режим сцени, Панорама, AI функції
Фронтальна камера — 50 МП
- Сенсор: Samsung ISOCELL JN1, Датчик: ISOCELL (1/2.76"), Діафрагма: ƒ/ 2.0
ДОДАТКОВО
- Підтримка двостороннього супутникового зв'язку дозволяє обмінюватися повідомленнями та надсилати сигнал SOS із точними координатами в місцях, повністю відсутня мобільна мережа, через супутникові мережі Skylo. Технологія працює у 36 країнах
- Два вбудовані кемпінгові ліхтарики — Яскравість: 467 люмен, Режим SOS, Стробоскоп
- Кнопка, що настроюється
АУДІО
- Динамік Smart-K Box потужністю 2 Вт
БЕЗДРОТОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
Wi-Fi — 6E (802.11ax)
Технологія GPS — A-GPS, GPS
Супутникова система — GPS, ГЛОНАСС, Galileo, BDS, BeiDou
Bluetooth — 5.4
NFC — Є
VoLTE — Є
ІЧ-порт — Є
ІНТЕРФЕЙСИ
Аудіо вихід (3.5 мм) — Немає
Роз'єм для синхронізації — Type-C
ЗАХИЩЕННІСТЬ
IP (ступінь захисту від проникнення) — IP68 / IP69K / Військовий сертифікат MIL-STD-810H
Захист від пилу — Пил не може потрапити у пристрій. Повний захист від контакту.
Захист від води — Витримує занурення на глибину до 1,5 м більше 30 хвилин, пристрій при цьому зберігає працездатність і може працювати в зануреному режимі.
Захист від удару/падіння — Корпус і електроніка захищені від падінь і ударів, з висоти до 1.5 м.
Скло — Гартоване удароміцне, стійке до подряпин, ударів та інших механічних впливів.
Температура — від -20 °C до + 60 °C (-51 °C до +75 °C) Випробування проводиться, коли виріб знаходиться в неробочому стані. Втрат даних не виявлено.
ТЕХНОЛОГІЇ
Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Барометр, Цифровий компас, Гіроскоп, Face ID, Сканер відбитків пальців
АКУМУЛЯТОР
Місткість акумулятора — 20 000 mАh
Потужність зарядки — 120 Вт
Зворотна (реверсна) зарядка — 10 Вт
ГАБАРИТИ
Розміри — 186 x 87.8 x 29 мм
Вага — 670 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Смартфон, Кабель USB, Блок живлення, Ремінець, Інструмент для лотка сим карти, Інструкція

Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Докладніше, уточнюйте у менеджерів перед замовленням або стежте за інформацією на офіційних сайтах виробників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Безпека | Сканер сітківки ока, Розблокування за обличчям |
| Бездротові технології | Bluetooth 4.0 |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Пластик, Метал, Гума |
| ОС | Android |
| Оснащення | Ліхтарик, Поддержка OTG, Швидке заряджання |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Голосові функції | Голосова пошта, Голосовий набір, Голосове управління |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Підтримка MS Office, Калькулятор, Планувальник завдань, Годинник, Будильник, Календар |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Ні |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Стабілізація, Спалах, Автофокус, Ширококутний об'єктив |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.73 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 3200x1440 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 521 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 670 г |
| Висота | 186 мм |
| Товщина | 29 мм |
| Ширина | 87.8 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G615 MC2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Dimensity 8300 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 3350 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 120 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Відправка SMS декільком адресатам, Шаблони повідомлень, Введення тексту зі словником |
| Доступ в інтернет | LTE, HSCSD, EDGE, 5G, GPRS |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB Type-C, NFC, Bluetooth |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Робота з повідомленнями | MMS, EMS, E-mail, SMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, Beidou, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Гіроскоп, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Швидка зарядка, Акселлерометр, Power Bank, Датчик освітленості, Датчик Холла, Сканер особи, Компас, Датчик наближення, Touch ID, Сканер відбитку пальця |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC | + |
- Ціна: 21 729 ₴






