Смартфон Cubot Max 2
Опис Cubot Max 2
Cubot Max 2 – повністю замінить планшет! Молода китайська компанія Кубот займається випуском девайсів високої якості. Продукція, випущена цим виробником, володіє хорошими показниками функціональності.Дисплей
Дисплей
Дисплей у 6,8-дюймово OGS-екран дозволу в 1352x640 пікселів з оригінальним вирізом для фронтального модуля викличуть позитивні емоції навіть у дуже вибагливого покупця. Відтворна апаратом картинка, насичена і контрастна.

Продуктивність
Девайс оснащений процесором Mediatek Helio P23, 4гб ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті та графічного адаптера MaliG71MP2. 64гб ПЗУ є можливість додати пам'ять за допомогою MicroSD карти.

Камера
Основні 12 і 5-мегапіксельні камери забезпечують хорошу якість фотографій при будь-якому освітленні. 8-мегапіксельна «фронталка» дозволить насолодитися якісними селфи.

Акумулятор
Ємна батарея розрахована на 5000mAh, досить непогані показники. Її вистачить на 12 годин активного користування. Павербанки більше не потрібні.

| ункц | Інформація |
|---|---|
| Операційна система: | OS: Android 9.0 |
| Сім-карти: |
2 сім-карти Nano-SIM 1 слот: nanoSIM, 2 слот: nanoSIM або карта пам'яті |
| Мережі: |
3G WCDMA: 900 / 2100 2G GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 4G: FDD B1/2/3/4/5/7/8/12/17/20 |
| Процесор: |
Чіпсет: Mediatek Helio P22, 8 ядер, 2.0 Ггц8 ядер, 2.0 Ггц |
| Графічний процесор |
Mali G71 MP, 2 ядра, 770 Ггц |
| RAM: (оперативна пам'ять) | 4 GB LPDDR3 |
| ROM: (зберігання даних) | 64 GB, Micro-SD до 256 GB |
| Дисплей: |
Діагональ 6,8 дюймів Щільність пікселів 218 ppi |
| Камера основна: |
12 Мп + 2 Мп спалах, детектор осіб, автофокус матриця Sony IMX486 Відеозйомка, Full HD (1920x1080), до 30 к/сек, mp4,mpeg4,mkv,avi |
| Камера фронтальна: |
8 Мп |
| Аудіо | MP3, AAC, ARM, MID, WAV, WMA, APE, FLAC, OGG, M4A і т.д. |
| Відео | Підтримка 2160, 1080P RMVB, RM, AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV, MPEG і т. д. |
| Картинка | Підтримка JPG, TIF, BMP, PNG, GIF формату |
| Мультимедіа: | Диктофон, MP3/MP4 плеєр, Стандартний роз'єм для навушників 3.5 мм |
| Комунікації: | SMS, MMS, email, Wi-Fi: 802.11 b/g, GPRS/EGDE & WAP, Bluetooth A2DP, Skype(відео дзвінки) |
| NFC: | Немає |
| ТБ: | Немає |
| Радіо: | Немає |
| Bluetooth: | Є 4,0 |
| WiFi: | Є |
| GPS, A-GPS, ГЛОНАСС | Є |
| Додатково: |
Компас, Акселерометр, Гіроскоп, Освітленості, Наближення, Сканер відбитків пальців, Індикатор подій |
| Інші функції: | Підтримка Word, Excel, PDF, PPT, TXT, читання електронних книг, Android Market, GPS, WiFi, TV, Bluetooth, FM-радіо, QQ, QQ-плеєр, U +, LeTV.com, Google Search, Google Talk, Gmail, електронна пошта, браузер, Fruit Ninja, Angry Birds, повідомлення, TTPOD, VPN Послуги, засоби перегляду HTML, мобільний менеджер, мобільне відео, відео шпалери, карти, широта, живі шпалери, календар, калькулятор, калібратор, годинник, новини та погода, voide пошук і т. д., Facebook, MSN, Twitter, Youtube, Калькулятор, Світове час, Будильник, Ігри, Vkontakte, Однокласники. |
| Li-ion акумулятор: | 5000 mAh |
| Мови: | Українська, російська, англійська, французька, іспанська, німецька, італійська,........... (Телефон повністю готовий для роботи українського користувача) |
| Комплектація : | |
|---|---|
| 1 х Смартфон | |
| 1 х Зарядний пристрій | |
| 1 х Кабель для передачі даних | |
| 1 х Батарея | |
| 1 х Інструкція | |
| 1 х Навушники (Уточнюйте, велика частина виробників відмовилися від постачання стіна в комплекті з телефоном ) | |
| 1 х Коробка | |
| Можливо: | ПОДАРУНОК/Доп. комплектація (захисна плівка, захисне скло, чохол, автомобільна зарядка, ін. аксесуари) |
| Додатково | |
|---|---|
| Гарантія |
12 місяців |
| Оплата | ПЕРЕДОПЛАТА / ПРИ ОТРИМАННІ (Нова пошта) |

На нашому сайті представлені смартфони, гаджети, камери, та інша електроніка провідних виробників світу, таких як Asus, Blackview, Bluboo, Cubot, Doogee, Geotel, HomTom, Leagoo, LeEco, Lenovo, Meizu, OUKITEL, Ramos, THL, Uhans, Ulefone, UMIDIGI (UMI), Vernee, Xiaomi, ZTE і інші.
Також ви можете зробити замовлення на основному сайті нашої компанії і гарантовано отримати знижку. Адреса сайту http://promax.in.ua. ProMax.in.ua - ми дорожимо кожним клієнтом!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubot |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), CDMA |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Java-додатки | Так |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Голосові функції | Голосова пошта, Голосове управління, Голосовий набір |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Ні |
| Формати аудіо | Apple Lossless, AAC, AMR, MIDI, HE-AAC, Audible, AIFF, MP3, WAV, FLAC, WMA |
| Формати відео | DivX, Xvid, AVC/H. 264, RV, Flash Video, 3G2, DivX3.11, Sorenson Spark, HEVC, MKV, MPEG, WMV, MOV, M-JPEG, 3GP, 3GPP, MP4, AVI, H. 264, H. 263, VC-1, VP8 |
| Фотокамера | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Доступ в інтернет | GPRS, EDGE, email POP/SMTP, HSPA+, HSPA, LTE |
| Інтерфейси | Wi-Fi, micro USB, Bluetooth |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.8 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 218 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 214 г |
| Висота | 173.05 мм |
| Товщина | 8.95 мм |
| Ширина | 81.55 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Час роботи у режимі очікування | 168 годин |
| Час роботи у режимі розмови | 1800 хв |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Процесор | Helio P22 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеопроцесор | Mali G71 MP |
| Спалах | Є |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 |
| Обсяг телефонної книги | 1000000 |
| Роздільна здатність екрану | 1352*640 |
- Ціна: 5 078 ₴








