
Лубрикант Fifty Shades of Grey - Готові до всього (Ready for Anything) | Promax
- Немає в наявності
- Код: 500072
680 ₴
- +380 (66) 302-00-08
Лубрикант 50 Відтінків Сірого ― Готові до всього 100 (мл)
Лубрикант Fifty Shades of Grey Ready for Anything Aqua Lubricant (Готові до всього) зробить секс набагато ніжніше й приємніше.
Лубрикант отлично восполняет недостаток естественной смазки у женщины. Специально разработанная формула с экстрактами женьшеня и алоэ вера помогает устранить сухость и обеспечивает гладкость скольжений во время занятий сексом.
Сделана на водной основе, поэтому вы можете использовать её с любимыми секс-игрушками и презервативами. Смазка легко смывается водой и не оставляет жирных пятен на коже и одежде.
Вы можете брать её с собой в путешествие и вдоволь наслаждаться любовными приключениями, сколько бы они не длились.
« Ми вологі і слизькі, рухаємося один проти одного. Я нахилилася і поцілувала його. Він любить це і мені це подобається.» ― Анастасія Стіл (з роману « П'ятдесят відтінків сірого» Е. Л. Джеймс)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lovehoney |
| Країна виробник | Великобританія |
| Додатковий ефект | Зволоження |
| Призначення | Для вагінального сексу |
| Об`єм | 100 мл |
| Основа | Водна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Ready for Anything |
- Ціна: 680 ₴


